Bv > TT > VT_09 > VT0905_Jihlava  
Jihlavský triatlon
Výsledková listina 4. ročníku
Datum:  8.srpna 2009
Pořadatel: Běžec Vysočiny
Tratě: plavání - 500 m - okruh Pávovský rybník
            kolo - 19,8 km - okruh 9,9 km po lesních nezpevněných a asfaltových cestách a částečně silnici III. tř. v okolí Ptačího vrchu
            běh - 6,6 km - okruh 3,3 km po nezpevněných cestách a asfaltové komunikaci v obci v okolí Pávovského rybníka
Počasí: Jasno, teplota 26 st.C. Teplota vody 23 st. C Ředitel závodu: Novák Bohumil
Počet startujících: 33- muži 28, ženy 4, junior 1, dorost 0 Hlavní rozhodčí: Nováková Hotařová Jana
5. závod soutěže - Pohár triatlonu Běžce Vysočiny 2009
8. závod soutěže - Krajský pohár triatlonu Vysočina 2009
 
Poř. kat. St. č.   Závodník Nar. KLUB Kat. KP Body KP Kat. BV Body BV Čas celk. Poř. celk. Plavání + Depo1 Poř. Kolo + Depo2 Poř. Běh  Poř.
Kategorie A: muži 20 - 39 let
1 22 Srb Vladimír 1978 Jihlava Běžec Vysočiny M18 100 A 10,000 1:12:55 1 5:59 1 43:44 4 23:11 1
2 28 Nedělka Lukáš 1983 Jihlava - Vysoká M18 95 A 9,840 1:14:05 2 6:21 2 40:54 1 26:49 3
3 26 Buček Martin 1978 Jihlava M18 92 A 9,072 1:19:41 5 8:11 7 43:00 3 28:29 9
4 14 Svoboda Josef 1971 Vystrkov (PE) M18 89 A 8,473 1:24:03 10 9:28 18 44:03 6 30:31 16
5 12 Lapeš Jaromír 1976 H. Brod Velo Servis Team M18 88 A 8,274 1:25:30 11 8:56 12 47:20 12 29:12 13
6 18 Novotný Václav 1982 Jihlava Atletika M18 87 A 8,258 1:25:37 12 7:37 5 47:52 14 30:07 15
7 19 Šimanský Lukáš 1988 Jihlava VŠP M18 86 A 8,229 1:25:50 13 7:26 4 48:42 18 29:41 14
8 16 Šimánek Libor 1980 Praha A 8,162 1:26:19 14 9:04 16 48:07 15 29:07 11
9 27 Zvěřina Miloslav 1973 Příseka Hasiči M18 85 A 7,829 1:28:45 18 10:42 25 46:46 11 31:15 21
10 29 Florián Radim 1970 Brno A 7,513 1:31:03 20 10:21 22 48:38 17 32:03 24
11 6 Babouček Ondřej 1977 Praha A 7,225 1:33:09 23 9:59 19 52:16 26 30:53 17
12 10 Krčál Josef 1984 Luka nad Jihlavou M18 84 A 6,917 1:35:24 26 8:52 11 51:11 25 35:20 28
13 5 Kupec Miroslav 1972 Pelhřimov M18 83 A 5,897 1:42:50 29 9:01 14 54:19 28 39:30 29
14 8 Pilát Luboš 1987 Okříšky Author Tufo TI M18 82 A 2,974 2:04:09 32 10:35 23 1:02:44 30 50:49 32
Kategorie AJ: junioři 18 - 19 let
1 2 Hromádka Ondřej 1990 Jihlava Atletika M18 90 AJ 10,000 1:21:41 7 6:34 3 43:56 5 31:10 20
Kategorie B1: muži 40 - 49 let
1 7 Tichý František 1966 Chotěboř TJ CHS Turbo M40 100 B1 10,000 1:15:15 3 8:38 9 42:24 2 24:13 2
2 1 Procházka Milan 1966 Kamenná (TR) M40 95 B1 9,471 1:19:14 4 7:51 6 44:10 7 27:12 5
3 33 Kugler Ivan 1963 Jihlava KMS M40 89 B1 8,961 1:23:04 9 8:58 13 45:01 9 29:05 10
4 25 Soukup Martin 1968 Stonařov TJ Sokol M40 88 B1 8,489 1:26:37 15 8:40 10 48:47 19 29:09 12
5 3 Plzák Jiří 1968 Zhoř M40 87 B1 8,361 1:27:35 16 11:14 27 48:32 16 27:49 7
6 4 Buzek Luboš 1964 Kunžak (JH) B1 8,230 1:28:34 17 10:12 21 47:22 13 30:59 18
7 31 Šťáva Petr 1967 Jihlava Atletika M40 86 B1 8,202 1:28:47 19 10:10 20 50:57 24 27:39 6
8 15 Procházka Jaroslav 1961 Světlá nad Sáz. M40 85 B1 7,821 1:31:39 21 10:37 24 49:06 20 31:55 23
9 11 Beneš Martin 1969 Jihlava KFM M40 84 B1 7,787 1:31:54 22 11:24 29 49:26 21 31:03 19
Kategorie B2: muži nad 50  let
1 17 Ševčík Luděk 1959 Chotěboř TJ CHS Turbo M40 92 B2 10,000 1:20:42 6 9:02 15 44:38 8 27:00 4
2 32 Musil Jindřich 1953 Vystrkov Extrem Team M40 90 B2 9,816 1:22:11 8 8:32 8 45:29 10 28:09 8
3 9 Pilát Zdeněk 1958 Okříšky SK M40 83 B2 8,311 1:34:20 25 0:12:42 32 50:11 22 31:25 22
4 13 Machálek Josef 1950 Vilémovice Sokol M40 82 B2 7,689 1:39:21 28 12:06 31 54:51 29 32:23 25
Kategorie C: ženy 20 - 34 let
1 21 Polednová Hana 1980 Růžená Z 100 C 10,000 1:36:58 27 11:09 26 53:02 27 32:46 26
2 23 Janečková Dana 1981 Praha C 3,701 1:58:51 30 11:40 30 1:05:20 31 41:50 30
3 24 Soukupová Edita 1975 Stonařov TJ Sokol Z 95 C 7,496 2:01:15 31 11:19 28 1:05:58 32 43:57 31
Kategorie C1: ženy nad 35 let
1 30 Floriánová Veronika 1973 Brno PLKI Team C1 10,000 1:34:14 24 9:25 17 50:42 23 34:06 27
Bv > TT > VT_09 > VT0905_Jihlava                   Aktualizováno 9.8.2009